Põhiotsing või firma otsing teemagrupist
 

TIIA KOSMEETIKA OÜ

TIIA KOSMEETIKA OÜ
Tegevusalad:
Üldandmed:
> Tel: 6467074
> Mob: -
> Fax: 6506208
> E-mail: info@tiiakosmeetika.ee>
> WWW: http://www.tiiakosmeetika.ee>
> Estonia pst. 1, Tallinn, 10143, Harjumaa
• Otsi Regio kaartidest>
> Reg.nr: 10347992

Tiia Kosmeetika OÜ loodi 1993 aastal. Firma põhitegevuseks on Prantsuse professionaalse kosmeetika sarja GERnetic® maaletoomine ja alates 1997 aastast kõikide iluhooldusteenuste pakkumine Tiia Ilusalongis.
Tiia Ilusalongi töös on tähtsal kohal ravikosmeetika teenused. Salongi kliendid on tõeliste professionaalide hoole all. Nendeks on erikoolitustega kosmeetikud, massöörid ja juuksurid, konsultatsioone annab ja protseduure teeb nahaarst. Seejuures toimub tihe koostöö plastikakirurgide ja perearstiga. Esimesena Eestis alustati Tiia Ilusalongis naha mikrolihvimise protseduure. See on turvaline ja efektiivne ravimeetod armide eemaldamiseks, väikeste kortsude silumiseks ja naha kvaliteedi parandamiseks.
Tiia Ilusalong on ühtlasi ka Prantsuse professionaalse kosmeetika tippsarja - GERnetic® esindussalong. Selle sarja tooted põhinevad rakuteraapial, s.t. nahale ei anta kreemide kaudu mitte ainult toitaineid vaid ka mõjutatakse otseselt rakkude uuenemist. Kui traditsioonilised kreemid püüavad ravida tagajärge siis rakuteraapiakosmeetika keskendub põhjuse ravimisele. Selline toime saadakse tänu ainulaadsele biotehnoloogiale kreemide valmistamisel.

TOOTED (0) TEHTUD TÖÖD (0) PILDID FIRMAST (0) TÖÖTAJAD (0)

Lisaandmeid ei leitud